biseksüel sevgili

buschrafter
biseksuel bir erkek olarak sunu söyleyebilirim, biseksuel bir kızla çıkmadım. Çok fazla samimi olup konuştuğum ve sevistigim biseks kadın oldu ama biseksuel kadınlar ilişki konusunda karşı cinste, heteroseksüel erkekleri tercih ediyorlar. Bunun sebebini ben ilkel içgüdülere bağlıyorum. Kadın, kendi erkeğini başka bir erkekle paylaşmayı bırak, düşünmek bile istemez. Biseksuellik inanın zor. Herkes anlayışlı olmuyor. Gey erkek, biseks istemiyor; hetero kadını bırak, biseks kadın bile biseks erkek istemiyor... Gerçekten zor bir durum.
3
mystery mystery
burada mesele paylaşmak değil ki? düzenli bir ilişkiye başladıktan sonra zaten istenirse başkasıyla olunmaz. eğer birlikyeyken hemcinsiyle olma riski varsa heteroların da karşı cinsle olma riski var. ha burada mesele paylaşmak değil, homofobi bence.
buschrafter buschrafter
hocam sen paragrafı yanlış anlamışsın. Paragrafın ana fikri "paylaşmak" değil. Tekrar oku. Paylaşmaktan bahseden yok. Homofobi kısmına katılıyorum. Lakin dediğim gibi ilkel bir içgüdü işte istemiyorlar.
mystery mystery
Düşünmeye bile katlanamıyorlar yazmışsın. Evet öyle ve heteroseksüeller de düşününce katlanamıyorlar diyorum. Burada mesele evet homofobi içgüdüsü