bir meriç'in doğuşu

ilhampipisi
Doğduktan sonraki zamana rastlar. Yani cinsel karakterimizi kazandığımız çocukluk donemine.

Babası kendisiyle pek ilgilenmediginden annesiyle arası daha iyi olan bu çocuğumuz efendi büyütülmüş ve kız arkadaş gibi şeyleri kötü kimselerin, sebepleri değişebilir , yapacağına evlilik icin kafa yormamasi gerektigine ne de olsa yaşi geldigi zaman evlenecegine inanır.

İlerleyen süreçlerde kadınlarla konuşabilmek için kızlarla erkeklerin beraber oynamasının sorun olmadığı küçüklük dönemlerindeki gibi bir role bürünür ya da testesteron kokan ortamlarda dolaşır. Genelde eğer sansliysa Yetişkinliğe adım ergenlikte bir sevgilisi olur. dili açılır ve kız arkadaşının onu aldatmasiyla, aldatirlar anam aldatirlar, artık gözü de acilir.

Ağıt yakmayı bıraktıktan sonra bir nevi kadınlardan intikam almak için bu sefer bad boy rolüne bürünür. Sever kullanır ve aldatır. Acılı ve uzucul bir dönemden sonra mericligi üzerinden atar hatta kadinla konusunda alfa bir role büründüğü bile söylenebilir. Elbette baba rolünden yoksun bir çocukluğun ardından her ne kadar alfa bir role burunumuşsede kaliteli bir erkek değildir o!