bir kadını yatakta mutlu etmenin yolları

0 /
nymphadora
Kendinizi her şeyi kadına sormak zorundaymış gibi hissetmeyin. Elbette onu da kendinizi de mutlu etmek istiyorsunuz, ama her seferinde şöyle rahat mısın, bacağını çok mu kaldırdım, biraz sola mı geçeyim, başını çarpmıyorsun değil mi diye sormayın. Ama umursamaz da olmayın, kelimelere dökmeyin sadece. Baktınız duvara çok yakın, başı yatağın köşesine çarpacak vs. usulca yastığı koyuverin başının altına. Herkes için aynı olur mu bilmiyorum ama bu tarz sorular dikkat dağıtıcı olabilir.
ironman
gıdıklayın gerisi gelir...
gülmeye başladı an artık ne kadar pozisyon varsa uygulayın. gerekirse sadece olayı yatağa bırakmayın. kucağınıza alın evde bozuk çamaşır makinesi gibi dolaşın. hem erken boşalma sorununu da az da olsa engellersiniz...
oğlum, ben bu işin raconunu yazdım... kehkehkeh
hakiki tosun paşa benim
-iletişim
-bencil olmamak
-gelenekçi olmayıp yeniliklere açık olmak

Partnerinizi tanıyın gençler. Kadın kendi bedenini ne kadar iyi tanıyorsa aynı bedeni siz de o kadar iyi tanıyın. Unutmayın ki her kadın aynı değildir, her kadının beklentisi ve isteği farklıdır. Ona uyum gösterin, uyumluluğu zevke dönüştürün.

Seksin temeli kadındır. Kadını ne kadar mutlu edersen o da seni fazlasıyla mutlu eder. Yok sen 10 dakikada boşalıp sırtını dönerek uyursan ertesi akşam yalnız uyursun.
sessiz
Mümkünse temizlik temizlik temizlik. Tek bir tüy kıl tanesi bırakmadan, en özel ve zahmetli tüm bakımları partnerim ve ilişkimiz için yaparken lütfen ağız kokusu , ter kokusu , sigara kokusu , özel bölge temizliklerinizi önce kendiniz için sonra ilişkinize olan saygınız adına uygulayın . Kimse yatakta mutlu olmayı gözünü açtığında öğrenmedi. Herşey deneyim , ten uyumu ve şeffaf olmakla birlikte gelecektir.
valeria messalina
Sadece yatakla sınırlı kalmamak.
Başlıktaki bir kadın, 1 kadın olarak düşünüp kendisini referans alarak cevapladı.
2
sextacy sextacy
bu her yerde sevişme anlamında mı yoksa duygusal anlamda mutluluğun son noktası olarak yatakta mutluluk demek mi?
valeria messalina valeria messalina
Her yerde sevişmek. İkinci anlama gelebileceği aklıma gelmemişti hiç ama o da mantıklıymış.
0 /