bir kadına iki kişi girmek

isminivermekistemeyenizleyici
Bu durumda kadının niyeti fazladan zevk almaktır doyumsuzdur. Ama bir takım gundiler bunu anlamadığı için biri öne biri arkaya biri memelere geçmek yerine biri öne diğeri ağza vermeye çalışır. Bre salak bunu tek kadınla da yapabilirsin. 1 kadına 2 kişi girmenin nedeni senin doyman değil kadını doyurmaktır. Senin doymanı istese tek başına da verebilir. Bu durumda ağza vermek kadar malca bir şey yok. Biri öne biri arkaya tost yapın işte. Ya da duble a girişin.
valeria messalina
(bkz:double penetration)

Erkek için bilemem ama kadın için muazzam zevktir. Anal seks seven kadınların mutlaka isteyeceğine dair bir teorim var.
Denemedim. Denemeyi düşünüyorum. Coming soon!
3
shelby shelby
Denedikten sonra editler misin?
valeria messalina valeria messalina
Tabii ki.
vincent1982 vincent1982
Merakla takipteyim. Hep hayalim ama birisinden kanlı canlı dinlemek daha iyi fikir verecek.
sextacy
(bkz:kadına girmek)

neyse, kadın için 2 önemli eşiği olan hadise.

1- anal seks kısmı: iyi hazırlanmamış ise tamamen eziyet olacak bir şey. üstelik kontrol de kadının elinde olmadığı için tamamen zorluk yaşayacağı bir durum. bu kısımda anal için iyi hazırlık gerekir.

2- psikolojik kısmı: birçok kadının mmf veya double penetration istememesinin temelinde sonrasında yaşayacağı düşünceleri atlatamama fikri var. "kendimi nasıl hissederim, çok mu abarttım, seks isterken başka bir kadın haline mi geldim, travma yaşar mıyım, yaşarsam nasıl atlatırım, derdimi nasıl anlatırım" gibi bir sürü şüpheleri var.

2.sine hazırlamak, 1.sine hazırlamaktan çok daha zor. 1.sine su bazlı kayganlaştırıcı ve krem yeterken, ikincisine krem fayda etmez...